Budujesz swój biznes? Zobacz konferencję Founders Mind na PGE Narodowy [20 października]

Sprawdź agendę i dołącz

1. Mentorzy

Platforma Founders została przygotowana tak, aby każdy z jej uczestników miał prosty dostęp do mentorów i osób, które posiadają duże doświadczenie w konkretnych obszarach. Mamy ekspertów od firmowych finansów, pozyskiwania ruchu ale też takie osoby, które od ponad 20 lat rozwijają softwarehouse, a takich osób nie ma zbyt wielu w Polsce. Ta unikalna wiedza, zbiór doświadczeń pozwalają nam twierdzić, że jesteśmy najlepszym tego typu miejscem w Polsce

2. Warsztaty

Rozwój to coś co cechuje osoby, które są u nas na platformie. Nieustający rozwój oferty warsztatów jest czymś co próbujemy nieustannie rozwijać. Na samej platformie znajdziesz dziesiątki warsztatów, które tworzą już ponad 100h nagrań. Jesteśmy liderem treści dla przedsiębiorców, a nasze najbliższe plany tylko nas ugruntują na pozycji lidera. Chcesz zobaczyć jakie mamy warsztaty? Zobacz www.founders.pl/materialy

3. Spersonalizowane pytania

Problem edukacji polega na tym, że analizowane są wyniki i case study wielkich korporacji. My wiemy, że takie analizowanie nic nie daje, jest jedynie ciekawostką. U nas dostajesz bardzo dużą przestrzeń aby zadawać pytania powiązane konkretnie z Twoim biznesem, szukaniem rozwiązań szytych na miarę. Zadanie spersonalizowane pytania, szukaj najwłaściwszej odpowiedzi

4. Bezpośrednia pomoc

Nasi członkowie budują ze sobą relacje biznesowe i doskonale wiemy, że to czego nie uda się rozwiązać na platformie, da się rozwiązać telefonicznie czy przez videokonferencję. Wszystko jednak bierze swój początek na samej platformie.

5. Przyjaźnie poza platformą

Wiemy, że nasi członkowie zaczynają spotykać się poza platformą. Mamy silne społeczności w Trójmieście, w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie czy Otwocku. Łatwo wyjść z członkami na piwo czy pojechać wspólnie na Founders Camp. Dołącz i zawieraj przyjaźnie poza platformą

6. Rozwiązywanie problemów biznesowych

Każdy ma jakieś dylematy, problemy czy wyzwania. Często nie jesteśmy wstanie ich przejść samemu, rozwiązania, które dla nas mogą być trudne, dla innych są znacznie prostsze – warto być na platformie, dzielić się swoimi problemami i wspólnie rozwiązywać problemy. To najlepsza i najtańsza forma zwalczania wyzwań, z którymi musimy się mierzyć.

7. Obecność inwestorów – zarówno indywidualnych jak i funduszy inwestycyjnych

Być może szukasz inwestora do swojego projektu. U nas w społeczności są niemal wszystkie kluczowe fundusze inwestycyjne są obecne. Do tego należy dodać, że kilku prywatnych inwestorów także jest na platformie. W ostatnich miesiącach doszło na platformie do transakcji inwestycji w jeden projekt typu SaaS. Warto tu być i aktywnie pokazywać czym się zajmujemy, budując swoją markę osobistą.

8. Możliwość brainstormingu

Ponad 500 przedsiębiorców to doskonały motyw do brainstormingu, miejsca, w którym poddajemy konstruktywnej krytyce nasz punkt widzenia, czy nasz projekt. Feedback od wielu członków, o różnej specjalizacji, z różnym punktem widzenia pozwoli Ci najszybciej wyciągać wnioski

9. Zero spamu

Nasz community manager i cały zespół redakcyjny dba aby treści, które się pojawiają nie miały charakteru spamu. Nie pozwalamy oferować swoich usług czy promować się poza miejscami do tego przeznaczonymi. Dzięki łatwemu nadawaniu w kanałach notyfikacji, możesz subskrybować tylko treści, które Cię szczególnie interesują

10. Synchronizacja wydarzeń z Twoim kalendarzem

Jeżeli korzystasz z kalendarza Microsoftu lub Apple, możesz synchronizować swoje wydarzenia do tego co dzieje się na samej platformie. Bądź na żywo na wydarzeniach, które Cię interesują – dzięki tej funkcji, nie przeoczysz żadnego interesującego Cię eventu.

11. Bogate archiwum treści

Wszystkie nasze warsztaty są nagrywane i dostępne w późniejszym terminie. Dzięki temu dołączając w dowolnym momencie nic nie tracisz. Z każdym kolejnym dniem warstwa treści zarówno Na naszym forum jak i warsztatów i kursów wzrasta. Mamy ponad 100h nagrań z różnych dziedzin budujących biznes. Gwarantujemy Ci, że nikt nie ma bogatszej oferty warsztatów dla przedsiębiorców i c-levels managerów niż nasza platforma.

12. Zniżki dla klubowiczów

Prowadzimy klub zniżek, dzięki temu członkowie mogą kupować taniej produkty/usługi ale też sprzedawać do innych członków platformy. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby unikalnych połączeń a klub zniżek Founders jest idealnym tego typu przykładem

13. Możliwość znalezienia partnera biznesowego/ kontrahenta

Wiele osób już znalazło podwykonawcę czy partnera do współdziałania lub wykonania określonego dzieła. Dzięki zakładce „szukaj” łączymy osoby, które coś robią z osobami, które tego potrzebują ale też co-founderów czy osoby na mastermind. Łatwiej jest odnaleźć to czego szukamy jeżeli mamy platformę z ponad 500 przedsiębiorcami.

14. Różne spojrzenia na dany punkt/ dany problem

Masz problem i zablokowałeś się? Nic nie szkodzi – każdy z nas ma inny punkt widzenia. To jak byliśmy wychowani, co oglądaliśmy, co czytaliśmy, z kim obcowaliśmy wpływa na nasz punkt widzenia .Founders to ponad 500 różnych punktów widzenia, każdy może dać Ci inną wartość, z każdym możesz się zgodzić lub nie, od Ciebie zależy.

15. Biznesowy klub dyskusyjny

Raz w miesiącu spotykamy się na Biznesowym Klubie Dyskusyjnym gdzie rozmawiamy na żywo na dany temat. Przykładowo „Jak rozwinąć firmę od 0 do 50 tysięcy złotych przychodu”, gdzie zapraszamy eksperta, który stymuluje nas do dyskusji w danym kierunku. Wymieniamy się spostrzeżeniami, dyskutujemy, patrzymy co ciekawego wyjdzie z dyskusji i … networkingujemy się. To idealne miejsce do zawierania znajomości.

16. Dostęp do trudno dostępnych osób

Wielu członków naszej platformy jest ciężko uchwytna na co dzień. Nie bywa na konferencjach, nie pokazuje się w mediach. Mówiąc wprost to osoby, których nie znasz a wykonują świetną robotę nad swoimi firmami. Dzięki platformie nie tylko możesz ich poznać, ale także być na tych samych wydarzeniach.

17. Brak umowy  – rezygnujesz kiedy chcesz

Jeżeli nie chcesz używać platformy, możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Sam anulujesz subskrypcje bez konieczności podawania przyczyny. Nie używamy sztuczek aby Cię z nami zatrzymywać – sam decydujesz kiedy dołączasz i kiedy wychodzisz z platformy.

18. Pomocny support

Jeżeli napotkasz jakikolwiek problem, albo będziesz chciał zgłosić tematykę warsztatów, czy cokolwiek innego możesz napisać do naszego supportu, rozwiążemy Twój problem najszybciej jak to tylko możliwe bez odsyłania Cię do bezdusznego BOK-u

19. Tematyczna konferencja co kwartał

Covid powoduje, że nie masz dostępu do konferencji? My organizujemy tematyczne konferencje co kwartał. To jedna z naszych przewag jakie mamy na swojej platformie. Dzięki temu możesz uczestniczyć w eventach, które przekonają Cię do siebie swoją tematyką czy wiedzą, której aktualnie potrzebujesz.

20. Praktyczne zastosowanie wiedzy i informacji

Stawiamy się, aby treści, które dobieramy były jak najbardziej praktyczne. Wiemy, że członkowie naszej platformy wdrażają w życie nabytą wiedzę, bo najważniejsze jest „ucz się i działaj”, samo ucz niczego nie daje. Dlatego właśnie z myślą o tym, przygotowujemy tak warsztaty aby można było je wdrażać w swoich biznesach.

21. Automatyczna faktura po zakupie

Nie musisz się martwić, że nie otrzymasz faktury lub będzie szła tygodniami. Do 15 minut po zakupie na Twoim mailu wyląduje dokument z Twoimi danymi.

22. „Grzebanie” w głowie innych przedsiębiorców

Seria typu AMA (Ask Me Anything) – pozwala „wejść do głowy”, uzyskać rentgen sposobu myślenia innych przedsiębiorców. Liderów branż, w których działają, wybitnych ekspertów czy founderów o bardzo ciekawe osobowości.

23. Użyteczna i prosta platforma

Sama platforma Founders jest bardzo prosta i użyteczna, wszystkie kanały są podzielone tematycznie, abyś mógł prosto nawigować po tym co Cię interesuje. Dodatkowo wyszukiwarka sprawi, że będziesz wstanie wynajdywać wyłącznie to co Cię interesuje.

24. Uczysz się kiedy masz czas i ochotę

To ogromny plus naszej platformy. Nie każdy członek ma okazję być na żywo na warsztatach, wielu naszych członków to nocne marki, osoby, które posiadają rodzinę, dzieci. Uczą się z platformy, czytają treści zawarte na niej w sposób asynchroniczny. To bardzo dobra metoda pozwalająca nam czerpać maksimum korzyści.

25. Wiedza dopasowana do każdego poziomu

Pytacie czy wiedza zawarta na platformie jest dopasowana dla każdego. Tak, staramy się aby zarówno Ci początkujący jak i bardzo zaawansowani znaleźli w niej treści dla siebie. Doskonale wiemy, że mamy początkujących przedsiębiorców ale też osoby, które mają zespołu kilkusetosobowe. Każdy musi znaleźć coś dla siebie

26. Ludzie myślący podobnie

Chcesz się rozwijać, budować swój biznes, skalować, podejmować odważne decyzje. Potrzebujesz otoczenia, które myśli podobnie. Nie chcesz dłużej otaczać się narzekającymi, osobami, które ciągną Cię w dół, dołącz do tych co chcą się rozwijać.

Ostatnie Wpisy

Najlepsze gadżety reklamowena zamówienie: skuteczna promocja biznesu

Krzysztof Sołtys
5 kwietnia, 2024

Staking kryptowalut – oto wszytko co musisz wiedzieć!

Krzysztof Sołtys
5 kwietnia, 2024

Czy istnieje uniwersalny kalkulator nadpłaty kredytu? Zobacz, jak szybko obliczyć najlepszą dla Ciebie wysokość nadpłat

Krzysztof Sołtys
7 marca, 2024

Czym jest Founders.pl?

Founders.pl to zamknięta platforma ludzi biznesu, której celem jest rozwinięcie Twojej sieci kontaktów i zwiększenie wiedzy biznesowej.

Networking

To miejsce dyskusji founderów, którzy dzielą się wiedzą, nawiązują współpracę i wspólnie rozwiązują problemy napotykane przez ich organizacje.

Wiedza

To miejsce ciągłego rozwoju biznesowego, kilkadziesiąt godzin nagrań z różnych obszarów budowania firmy, warsztaty, webinary i spotkania z psychologami.